Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe agresja u dzieci

Jest to termin, który oznacza kulinarne „pikantne mieszanki.” Masala filmowej łączy więcej niż jeden gatunek w tym samym filmie, łącząc elementy komedia, romans, działania i dramatu. Celem jest, aby odwołać się do tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe. W ten sposób znajdzie się coś dla każdego, w każdym filmie-dziadków, rodziców, nastolatki, małe dzieci, ponieważ Indianie często chodzą do kina jako rodzina.

Filmowcy z Hollywood zrobić przeciwnej robią super wąską niszę marketingu docelowych grup demograficznych ich zdaniem są (każdy inny), a następnie ignorować najbardziej opłacalne. Wyjątkiem może to być filmy James Bond, które były niezwykle udane dla dekad. Jest akcja, oczywiście, romans, niektóre campy komedie, a nawet trochę melodramat kiedy James czuje się źle o swoim najlepszym przyjacielem zdradzając go lub jego najnowszego kochanka umierającego w ramionach.

To nie znaczy, że wszystkie filmy Bollywood są masala. Wiele ściśle wpaść jednego gatunku czy inny sposób, ale nawet wtedy, tam często szczypta masala wrzucony.

Czy Bollywood aktorzy pracują w Hollywood?

Aishwarya Rai jest pierwszym indyjskim aktorem znacznie krzyżowe na Zachodzie. Wystąpiła w Mistress of Spices (2005) z Dylan McDermott, The Last Legion (2007) z Colin Firth i Ben Kingsley i Pink Panther 2 (2009) ze Stevem Martinem. Ona również zdobyła więcej głośnych rozgłos na Zachodzie niż jakikolwiek inny aktor Bollywood, które pojawiły się na The Oprah Winfrey Show, Late Show with David Letterman, a 60 minut.

Dwóch aktorów Bollywood pojawiła się w oscarowym filmie Slumdog Brytyjskiego (to prawda, to brytyjski film): Anil Kapoor, który grał kiepski game-show, a Irrfan Khan, który grał śledczego policji. Kapoor od tego czasu pojawił się w przeboju amerykańskich seriali telewizyjnych 24, która gwiazdek aktor Kiefer Sutherland.
Artykuł napisany przez: