Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe a dzieci

Filmy zagraniczne Vs domowe filmy w Nigerii

Indyjskie filmy takie jak „Sholay”, „Amar Akbar Anthony”, chińskie filmy w tym Wściekłe pięści, Enter the Dragon, The Game of Death panował w latach 70-tych w dobie 80-tych. Nigerii filmowców takich jak Ola Balogun, Eddie Ugbomah, późną Herbert Ogunde, Adeyemi Afolayan, Afolabi Adesanya produkowane filmy na celuloid, zwłaszcza w latach 70-tych. Filmy takie jak http://www.chiny-verico.pl/ Bull Frog w słońcu, Ajani Ogun, Muzik Man, BISI, córka rzeki, IJA Ominira, Aiye były oglądane przez Nigeryjczyków.

Jednak wielu Nigeryjczyków wolał filmów zagranicznych do tych lokalnych. Pod koniec lat 80-tych do 90-tych, magnetowidów wtargnęli do kraju, w wyniku niedostatku filmach kinowych z naszych filmowców założycieli. Ken Nebue’S, „Życie w niewoli” w 1992 roku, utorował drogę do Nollywood a.k.a „nigeryjskiego przemysłu wideo do domu”, który przekształcił się w multi branży milionów Naira.

Pierwszeństwo przesunął się do filmów domowych, podejmowane przez Nigeryjczyków dla Nigeryjczyków i ogólnie Afrykanów, przy alei opowiedzieć naszą historię. Jednak szarlatanem inwazji, niskie spłynęła profesjonalizm, shamy produkcje, wadliwe historie, m.in. dokonał przemysł cieniem samego siebie. Ghany inwazja swoich aktorów i aktorek w branży, w połączeniu z problemami z piractwem, pomimo nowych ramach dystrybucji większość sprzedawców są jeszcze ściśle zgodne z tego nie pomogły sprawach.

Srebrny Ptak Galleria w którym mieści się kino, NU metra i Genesis Deluxe kinach wyświetlane dominująco filmów hollywoodzkich, a ze względu na dostępność Dvd kino zagraniczne za rogiem, w dół ulicy, wahadło wybór po raz kolejny odwrócił się do zagranicznych kino. kino zagraniczne oferują szeroki gatunek filmów, począwszy od Akcja, komedia, romans, thriller, science-fiction, Animacja, Tajemnica, Film-Noir, na przemoc, przygoda, Kryminał, Dreszczowiec, Dramat, Musical, horror i fantasy mają dobre specjalnego, wizualne, efekty dźwiękowe, między innymi.

Chociaż kilka filmowcy Nollywood nie poprawił swoją grę, aby huśtawka w kierunku międzynarodowego standardu, domowe filmy na ogół spada poniżej normy jakości zestaw. Czas będzie jednak powiedzieć, czy filmy domowe po raz kolejny zdominować nigeryjski rynek filmowy.

Tak długo … [email protected]

Artykuł napisany przez: