Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe dla dziewczyn

Betty Boop – królowa ekranu Animowane

Często mówi się, że w filmach i telewizji, seks sprzedaje. Ale nigdy nie jest to twierdzenie prawdziwe, gdy więcej śledzenie historii zachodniej animacji, która jest podobno dla dzieci. Załóżmy cofnąć czas trochę i zrobić retrospektywę na Królowej ekranie animowany: Betty Boop.

Nie było nic o niej Hardcore ale była przepełniona z charyzmą i odwołania – dla animowanej postaci kreskówek. sprawdź ofertę na stronie internetowej Podczas jej heydays Na początku 20 wieku, była Marilyn Monroe ramek papierowych.

Betty była dziełem słynnego animatora Max Fleischer, który również pracował w legendarnym serialu animowanego Superman. Z jej popularności, Betty stała się gwiazdą wielu filmów, w tym serii Talkartoon oraz debiutancki filmów Betty Boop. Paramount Pictures wiedzieli, że klejnot w Betty; to dlaczego jest podtrzymywane taki sukces, że jest nadal uznawany aż do dzisiaj.

Szalony rzeczą w projektowaniu znaków Betty Boop jest to, że nie był nawet człowiekiem, aby rozpocząć. Została zaprojektowana jako chodzenia i mówienia francuski pudel – podobna do innych zwierząt antropomorficzny charakter takich jak Myszka Miki. Jednak w 1932 roku, jego twórca Fleischer sfinalizowane go jako człowieka, z powodu jej sukcesu seksapilu. Jej pudel uszy zostały przekształcone kolczyki hoop, a jego czarny nos został przekształcony przycisk podobny sexy nosa.

W przeważającej części, Betty właśnie postać podtrzymująca. Jej pierwszy występ został udokumentowany na 9 sierpnia 1930 roku w serii Fleischer kreskówki entitlted Dizzy naczynia, szósty udział w długoletniej Talkartoon serialu animowanego Fleischer użytkownika. Został on podobno zainspirowany aktorek Helen Kane i Clara Bow, dwóch popularnych aktorek w czasie pobytu w 1920 roku.

Ponadto, Betty pójdzie do pełnienia ról drugoplanowych w filmach – szczególnie w bardziej dziewczyną do popularnej postaci wtedy nazwie Bimbo.
Artykuł napisany przez: