Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe badania naukowe

Pięć faktów o Hunger Games zapalenia

„The Hunger Games: Catching Fire” to długo oczekiwany sequel filmu 2012 „Hunger Games”. Franczyzy Film jest oparty na bestsellerowej serii młodych dorosłych o tej samej nazwie, a filmy dublowane ogromny sukces książki. Oto kilka faktów ty jeszcze nie wiedzieć o najbardziej wyczekiwanych filmów roku.

Od Bestseller do Blockbuster

Wszystkie trzy książki w „The Hunger Games” trylogii dotarł na szczyt listy bestsellerów New York Timesa, więc nic dziwnego, że „The Hunger Games: Catching Ogień” set również niektóre zapisy w kasie. Jadąc w chłodnym $ +307,7 milionów dolarów na weekend otwarcia, film pobił rekord wszech czasów sprzedaży biletów listopada na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady rynkach. Ten imponujący wyczyn pokonał takie filmy jak „Thor: The Dark World” innego poważnego kandydata na działania i fantastycznych gatunków.

romantyczne Overtones

Choć pierwszy film zakończył Katniss i Peeta są wstępnie zapisane promując się jako para i zarabiać romantyczne sympatię świata, drugi film zapowiada się przekształcić w prawdziwy miłosny trójkąt. Film zaczyna się od Peeta wolontariatu jako hołd aby chronić Katniss, jak Katniss na ochotnika, aby chronić swoją siostrę w pierwszym filmie. Peeta śmiało poświęca własnego dobrego samopoczucia po raz kolejny, aby chronić dziewczynę, którą kocha, a Katniss jest zmuszony, aby zobaczyć go w innym świetle. Widzowie będą mieli obserwować, aby dowiedzieć się, czy wszystko, co udaje, że jest zakochana w rzeczywistości wywołuje pewne prawdziwe uczucia pomiędzy dzielnicą jest ulubionym pary.

niebezpieczne wypadki

Jennifer Lawrence, czołowa aktorka, która wciela się Katniss Everdeen, jest znany ze swoich dziwnych sposobów i często nieudolnych wpadek. Po upadku i lądowania na jej twarzy podczas międzynarodowej ceremonii, aktorka miała kilka ścisłych połączeń w zadanej kręcenia „The Hunger Games:.
Artykuł napisany przez: