Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe 2015

Czy wszystkie filmy Bollywood musicale?

Większość filmów Bollywood zawierać numery muzyczne. Dzisiejsze filmy zazwyczaj mają mniej niż starsze numery muzyczne filmów. Podczas 10 numery muzyczne w filmie nie było niczym niezwykłym w przeszłości, od czterech do sześciu lat są już bardziej typowe. I coraz więcej filmów Bollywood nie ma żadnych numerów muzycznych w ogóle. dobryalkomat.pl/?pl_kalibracja,5

Ważne jest, aby pamiętać, że filmy Bollywood nie są musicale w amerykańskim sensie. Bollywood ma więcej wspólnego z operą niż Broadway. Główną funkcją numerów muzycznych w filmach Bollywood (i oper) jest wyrażenie emocji. numery broadwayowskiego musicalu, z drugiej strony, przede wszystkim napędzają fabułę. Choć numery muzyczne Broadway są włączone w narracji, numery muzyczne Bollywood zwykle nie są. Przeciwnie, są one usuwane z metafor, działki, które pokazują, jak bohater czuje, a nie to, co postać jest rzeczywiście robi .

Czy aktorzy śpiewają piosenki?

Bardzo rzadko. Zdecydowana większość piosenek filmowych są śpiewane przez wokalistów odtwarzania, które są znane w sobie.

Filmu i muzyki przemysłowa w Indiach są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Prawie wszyscy indyjska muzyka pop pochodzi z filmowych ścieżek dźwiękowych.

Dlaczego tak wielu aktorów Bollywood mają to samo nazwisko? Wszystkie są powiązane?

Nepotyzm jest powszechny w Bollywood i wielu aktorów i filmowców pochodzą z dynastii rodziny, które były w przemyśle filmowym od pokoleń. Jednakże, istnieje wiele znanych z tymi samymi popularnych nazwisk, zwłaszcza Khan i Kapoor, którzy nie są powiązani.

Jak to nie ma seksu w filmach Bollywood?

Z dwóch powodów: społeczne i artystyczne. Ekranowa intymności fizycznej jest mile widziana w Indiach nawet całowanie jest dość rzadkie. Ale co ważniejsze, indyjscy filmowcy są mistrzami w sztuce uwodzenia.
Artykuł napisany przez: