Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe do pobrania

3.Ease powrotem do pełnej pracy. Porozmawiaj ze swoim przełożonym z wyprzedzeniem o pracę kilka pół-dni po zakończeniu okresu urlopu macierzyńskiego. Pomoże to dostosować się do bycia bez dziecka na cały dzień, co może być trudne, szczególnie dla matek karmiących piersią. Będzie ona również pomóc dostosować psychicznie i fizycznie do nowego harmonogramu, który został zmieniony tak dramatycznie obecnością noworodka.

wziernik ginekologiczny

4.Make plan B i C do zarządzania ratownictwem opieki nad dziećmi. Nieuchronnie będzie przygotowania do wielkiej prezentacji lub spotkania, gdy niania lub ośrodek opieki dziennej nazywa powiedzieć, że twój mały pakiet radości jest chory i musi być odebrany jak najszybciej. Bądź przygotowany z listy członków rodziny, które można projektu do pick-up i opieki nad dzieckiem, aż można dostać się z dala od biura.

5.Get do swojej porze nocnej rutyny. Jeśli jesteś podobny do wielu matek, Twój osobisty terminarz był napędzany przez potrzeby nowego wydania. Teraz jest czas, aby utworzyć i trzymać się schematu nocy. Obejmie to przygotowanie do Twoich potrzeb i Twoich dzieci. Harmonogram rzeczy jak przygotowanie torba na akcesoria, czyszczenia butelek, czyszczenie i pakowanie pompę przenośną dla matek karmiących, dając dziecku kąpiel.

Przygotowanie do przejścia z powrotem do siły roboczej może wydawać się trudne na początku, ale przygotowuje się na początku pomoże Ci dokonać płynnego przejścia z powrotem do pracy i sprawiają, że lęk separacyjny nieco łatwiejsze do zniesienia dla Ciebie i dziecka.

Artykuł napisany przez: