Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe czasopismo

Catching Fire” Mimo skłonności do wpadek, aktorka często domaga się robić własne wyczyny. Lawrence przyznaje, że choć na planie podczas sceny na arenie, była niemal znokautowany przez swojego szkolenia łuku podczas jazdy. Wpływ spowodował jej wpaść w basenie odrzutowego, który opuścił ją częściowo w stanie usłyszeć prawie cały tydzień. Od czasu wypadku, aktorka wciąż woli robić własne wyczyny, udowadniając, że jest ona tak samo ognista i odważny jako znak, że wciela się w „The Hunger Games”.

Światy w obrębie światów

Prawdziwi fani science fiction będzie uczucie poczucie Da © ja vu, kiedy oglądać sceny Capitol w „The Hunger Games:. Catching Fire” Większość z tych scen nakręcono w hotelu Atlanta Marriott Marquis, samym miejscu, w którym smok Con odbywa się każdego roku. Smok Con jest jednym z największych i najbardziej popularnych komiksów science fiction i konwencje w świecie, gościnnie prelegentów i specjalne eksponaty dla popularnych filmów science fiction i akcji jak „The Hunger Games”. Od najnowszych młodych naukowych beletrystykę powieści do klasycznej serii jak „Gwiezdne Wojny”, hotelu, który gościł tylu legendy science fiction teraz staje się częścią akcji jako głównego ustawienia „The Hunger Games:. Catching Fire”

Zmiany kierunku

Legendarny reżyser Gary Ross niespodziewanie odrzucił szansę powrotu na stanowisko dyrektora do drugiej odsłonie „The Hunger Games” filmowej serii. Chociaż wiele zamienników zostały zaproponowane, w tym Davida Cronenberga i Bennett Miller, Francis Lawrence została ostatecznie wybrana na to stanowisko. Lawrence, który ma takie same nazwisko jak pierwszej damy filmu, najlepiej znany ze swoich szalenie udany teledyskach, ale ma imponujące CV filmowej, jak również. Był za 2007 postapokaliptycznym thrillerze „Jestem legendą”, w którym wystąpili Will Smith.Film jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych dzieł Smitha i świetny dodatek do gatunku science fiction z jej niezwykłym kinematografii i nitowania atmosferze. Wyreżyserował także „Woda dla słoni”, uroczy film o niedawno osieroconej młodego człowieka, który porzuca swoje cele, aby skończyć szkołę weterynaryjną i nakręca przyłączając się do wędrownego cyrku jako opiekuna zwierząt.

Od nieoczekiwanych zmian kierunkowych wpadek na planie „The Hunger Games: Catching Ogień” z pewnością przezwyciężyć swój udział wyzwań w procesie produkcyjnym. Jednak film przekroczyła nawet najśmielsze oczekiwania, ponadprzeciętnego innych zarówno krytycznie i finansowo. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego arcydzieła, jesteś niespodzianka z największej filmowej adaptacji serii do tej pory.

Artykuł napisany przez: kancelaria-stg.pl