Pages Menu
Categories Menu

gry komputerowe wikipedia

Betty Boop nazwano Nancy Lee i Nan McGrew w tych rolach.

wyrażanie Betty był w dużej mierze spopularyzowany przez Mae Questel, który przyjął rolę od 1931 do 1938 roku innych znaczących aktorek, którzy wyrazili zmysłowy charakter były Margie Hines (pierwszy), Kate Ann Wright, Rothschild i Bonnie Poe. Nazwa Betty mówi się, że pochodzą z 1931 Songs ekranu kreskówki Betty koedukacyjnej – ale historycy animacja debatują, że to nie jest rzeczywisty Betty Boop ale tylko prototyp rzeczywistym Betty.

Jej jedynym teatralny wygląd filmowy w kolorze było z animowanego filmu pt Słabe Kopciuszek w 1934 roku w 1988 roku będzie miała niewielką rolę w filmie Kto wrobił królika Rogera?? Ale większość gwiazdorstwa Betty stało się jasne, gdy stała się ona główną rolę w serialu Talkartoons 1932 roku, jak również własnej serii począwszy od Zatrzymywanie pokazu.

Znaczenie Betty jako ikona seksapilu był stylizowany glamourized mody z krótkich sukienek na wysokich obcasach i makijaż. Jednak było to bardziej wyeksponowania w dwóch filmach przełomowych w 1932 roku; Szachy ziemne i Boop-Oop-A-Doop. W szachach ziemne, Betty została pokazana wiązanej w łóżku przez białego króla, który zawołał, że będzie musiał ją. Ale zanim cokolwiek się stanie, łóżko ucieka i jest ona ostatecznie uratowany przez Bimbo. W Boop-oop-A-Doop, tytuł filmu przyszedł w odniesieniu do jej dziewictwa, gdyż był zagrożony przez Ringmastera cyrku. Wewnątrz namiotu, The Ringmaster zaczyna nękać ją Betty żebrząc off „Nie wierz mi Boop-oop-A-Doop away!” W końcu poszła uratowany ponownie Klaun Ko-Ko, który pokonuje RingMaster z młotkiem.

Te przypadki były wczesne portrety molestowania seksualnego w srebrnym ekranie – tematów tabu w tamtych czasach. To był genialny Ilustracja jak animacja może wykraczać daleko poza rozrywkę. Betty Boop pewnością zasługuje na swoje miejsce w animacji Halla-of-fame.W rzeczywistości, sesja ciążowa kraków tylko w tym roku, Betty Boop jeszcze wybrany jako drugi najczęściej fikcyjnym charakterem poprzez ankiety prowadzonej przez gazety w Wielkiej Brytanii.

Aldric Chang jest twórczym przedsiębiorcy, który jest w tej chwili buduje bezpłatne wirtualne światy dla dzieci i prowadzenia udanego 3d studio animacji. Jego twórcze osiągnięcia span przez produkcję kilkuset projektów animacji, gier casual, kompozycji muzycznych, animowany serial animowany i wirtualnym świecie dla dzieci.

Artykuł napisany przez: http://klimont.com